logo

Uživatelská sekce

Novinky

SHORT LIST EFFIE 2017 JE NA SVĚTĚ!!!

Odborná porota vybrala na svém zasedání 9.10. práce na shortlist EFFIE 2017. 

SHORT LIST EFFIE 2017 je ke stažení zde.

celý článek

NÁKUP VSTUPENEK NA GALAVEČER JE SNADNÝ!!!

Vstupenky na Galavečer EFFIE 2017 nakupujte v on-line systému EFFIE. Stačí se buď přihlásit (stejné údaje, jako pro podání přihlášky), nebo snadno zaregistrovat.

HORNÍ LIŠTA – PŘIHLÁŠKA,TERMÍNY, POPLATKY – ON-LINE PŘIHLÁŠKA

celý článek

EFFIE 2017 UZAVŘELA PŘIHLAŠOVÁNÍ KAMPANÍ

3.9. o půlnoci uzavřela EFFIE 2017 své brány pro přihlášky. Přihlášených kampaní je 70. Více, než v minulém roce.

A hned v pondělí 4.9. začali s „datovým“ hodnocením přihlášek v předkole zástupci výzkumných agentur.

celý článek

WORKSHOP EFFIE 2017 ÚSPĚŠNĚ PROBĚHL

Workshop 27.7. v Paralelní polis byl pracovní, zajímavý i zábavný. Řečníci Paul Arnold, Aleš Vyhlídal a Tomáš Pflanzer všem předali myšlenky, inspirace a zkušenosti, jak vytvořit úspěšnou přihlášku. … no a byl i opravdu zdravý, hipsterský oběd!

celý článek

EFFIE 2017 STARTUJE!

…EFFIE 2017 startuje!!! A bude se na co těšit: workshopy, booklet, preciznější hodnocení! FAKT!

Nepřehlédněte termíny, on-line přihlášku! Přihlašujte, rezervujte, stahujte!

celý článek

Shortlist EFFIE 2015 zveřejněn

V sekci Výsledky je zveřejněn shortlist EFFIE 2015.

celý článek

Effie Awards 2015

Effie Awards 2015 otevřena pro přihlášky…

celý článek

EFFIE 2013 JSOU ROZDANÉ!

EFFIE 2013 JSOU ROZDANÉ!

celý článek

Galavečer 2013

Galavečer 2013: Kdy a kde?

celý článek

Finalisté EFFIE 2013

Finalisté EFFIE 2013

celý článek

POROTA EFFIE 2013

Porota EFFIE 2013

celý článek

Novinky v rozdělení soutěžních kategorií

Prezidium AKA schválilo úpravu kategorií tak, aby více odpovídaly dlouhodobé situaci na českém trhu.

celý článek

DALŠÍ ROČNÍK EFFIE JE ZA NÁMI

Ve čtvrtek 15. listopadu proběhlo už šestnácté slavnostní vyhlášení cen za efektivitu v reklamě EFFIE.

celý článek

NOMINOVANÉ KAMPANĚ EFFIE 2012

Na finalisty soutěže o české nejefektivnější reklamní kampaně EFFIE 2012 se už teď a tady můžete podívat. Oproti minulým ročníkům se letos nebude udělovat cena v kategorii „Ostatní rychloobrátkové zboží“. V ostatních kategoriích už porotci vítěze vybrali a my se je dozvíme na oficiálním vyhlášení, které proběhne během slavnostního galavečera 15. 11. 2012 od 20:00 na Žofíně.

celý článek

EFFIE 2012 právě začíná!

Krásných sladkých šestnáct je tento rok prestižním EFFIE AWARDS. Soutěži, kde se těm nejlepším komunikačním agenturám rozdávají ceny za efektivitu v reklamě. Počínaje dneškem se mohou všichni zájemci do soutěže přihlásit. Stejně jako loni se ceny udělují celkem v sedmi kategoriích.

celý článek

VÝHERCI EFFIE 2011 JSOU JIŽ ZNÁMI

Ve čtvrtek 3. listopadu byly již po patnácté uděleny ceny Effie za nejefektivnější reklamní kampaně hodnoceného období. Tentokrát o ceny Effie soutěžilo 28 agentur, které přihlásily 79 kampaní. Oceněné kampaně najdete v sekci výsledky. Děkujeme všem soutěžícím za účast, gratulujeme vítězům a těšíme se na příští, šestnáctý ročník Effie 2012.

celý článek

NOMINOVANÉ KAMPANĚ EFFIE 2011

Finalisty soutěže o české nejefektivnější reklamní kampaně EFFIE 2011 si můžete prohlédnout zde. Oproti loňskému ročníku přibyla kategorie „Malý rozpočet“, určená pro kampaně, jejichž externí náklady nepřesáhly 1 mil. Kč a nejsou z oblasti sociálního, kulturního a ekologického marketingu. Porotci již vítěze vybrali a my se je dozvíme po oficiálním vyhlášení, které proběhne na slavnostním galavečeru 3. 11. 2011 od 20:00 na Žofíně.

celý článek

ROZJÍŽDÍME PATNÁCTOU EFFIE ROČNÍK 2011

Letos již po patnácté se můžete účastnit soutěže o nejefektivnější reklamní kampaně v ČR – EFFIE, kde své síly tradičně měří ty nejlepší komunikační agentury. Letos jsme soutěž rozšířili o novou, sedmou kategorii, určenou malým rozpočtům.

celý článek

Rozšířili jsme EFFIE 2011 o novou kategorii "Malý rozpočet"

Prezidium AKA na svém posledním zasedání v roce 2010 projednalo a schválilo rozšíření soutěžních kategorií EFFIE 2011 o kategorii „Malý rozpočet“. Kategorie je určena pro kampaně, jejíchž externí náklady nepřesáhly 1 mio. Kč a nejsou z oblasti sociálního, kulturního a ekologického marketingu. Přihlášené práce nebudou moci soutěžit paralelně v dalších kategoriích EFFIE.

celý článek

Výherci Effie 2010 vyhlášeni

V úterý 26. 10. se uskutečnil slavnostní galavečer Effie 2010, na kterém byly předány ceny za nejefektivnější reklamní kampaně v daném časovém období. V letošním roce přihlásilo 23 agentur 62 kampaní. A které že byly ty nejefektivnější? To se dozvíte v sekci výsledky. Přiblížit si atmosféru večera zase můžete v sekci galavečer. Děkujeme všem soutěžícím za účast, gratulujeme vítězům a těšíme se na jubilejní patnáctý ročník Effie 2011.

celý článek

NOMINOVANÉ KAMPANĚ EFFIE 2010

Zde se můžete podívat na finalisty, kteří postoupili do užšího výběru soutěže o české nejefektivnější reklamní kampaně EFFIE 2010. Porotci již vítěze vybrali a my ostatní smrtelníci se je dovíme po oficiálním vyhlášení, které proběhne na slavnostním galavečeru 26. 10. 2010 od 19:30 v OREA HOTELS Pyramida.

celý článek

ZASEDÁNÍ POROTY

Rada moudrých porotců zasedla ve čtvrtek 2. 9. 2010 ke kulatému stolu, aby rozhodla, které kampaně jsou v letošní EFFIE ty nejefektivnější.

celý článek

EFFIE 2010 PRÁVĚ STARTUJE

Skoro se tomu nechce věřit, ale JIŽ PO ČTRNÁCTÉ poměří v soutěži o nejefektivnější reklamní kampaně v ČR – EFFIE – své síly nejlepší mediální, komunikační a reklamní agentury.

celý článek

Ceny Effie 2009 předány.

Ve středu 11. 11. ve večerních hodinách byly na slavnostním galavečeru předány ceny Effie pro rok 2009. Soutěže se letos zúčastnilo 25 agentur a 66 kampaní z nichž porotci vybrali ty vskutku nejeefejtivnější. Kdo že se honosí titulem Effie 2009 se dovíte v sekci výsledky a o tom jak probíhalo samotné předávání a večírek v sekci galavečer.

celý článek

Slavnostní předávání cen Effie 2009 proběhne za pár hodin!

Zítra, tj. ve středu 11. 11. se uskuteční souboj titánů české reklamy. Dějištěm této velkolepé podívané se pro tentokráte stane hotel OREA Pyramida na pražském Břevnově. A kdo že se stane vítězem třináctého ročníků soutěže o nejeefektivnější reklamní kampaně? To se na těchto stránkách dovíte hned druhý den ve čtvrtek ráno. Hodně štěstí všem soutěžícím – ať vyhrají ti nejlepší!

celý článek

NOMINOVANÉ KAMPANĚ ČESKÉ EFFIE PRO ROK 2009

Zde se můžete podívat na shortlist nominovaných nejefektivnějších kampaní do 13. ročníku české Effie. Porota a pár vyvolených již zná jména vítězů, která budou oficiálně vyhlášena 11. 11. na galavečeru v hotelu OREA Pyramida v Praze 6.

celý článek

Třináctý, ročník EFFIE

Další, již třináctý, ročník prestižní soutěže o nejefektivnější reklamní kampaně v ČR EFFIE se začíná připravovat. Pro všechny mediální, komunikační a reklamní agentury, které chtějí na nejvyšší úrovni poměřit efektivitu svých kampaní, uvádíme letošní plán hodnocení.

celý článek

Napsali o nás 2008

Napsali o nás…

celý článek

Slavnostní předávání cen Effie 2008

V pražském hotelu Crowne Plaza proběhl letos již 12. ročník slavnostního předávání prestižních cen Effie, jimiž byly ze všech 26 nominovaných reklamních kampaní oceněny ty nejefektivnější. Celým večerem provázel člověk z mediální branže – uznávaný PR manažer a zpěvák skupiny Žáha Marek Hlavica. Nedílnou součástí večera byl i výtečný raut. Více v sekci galavečer…

celý článek

Slavnostní předávání cen EFFIE 2008 již dnes!

Dnes večer se bude opět slavit, a to při příležitosti v pořadí již dvanáctého udílení prestižního ocenění pro nejefektivnější reklamu – Effie 2008. Letošní ročník předávání se uskuteční poněkud netradičně v hotelu Crowne Plaza na Praze 6. O výsledcích a nejúspěšnějších kampaních se budete moci na těchto stránkách informovat již od dnešní půlnoci. Držíme palce všem zúčastněným!

celý článek

VÍTĚZNÉ KAMPANĚ ČESKÉ EFFIE PRO ROK 2008

Známe vítěze, tedy nejefektivnější reklamní kampaně 12. ročníku české Effie 2008. Porota se nakonec jednomyslně usnesla a vybrala ze shortlistu vítězné kampaně, jejichž jména budou vyhlášena na slavnostním galavečeru v hotelu Crowne Plaza na Praze 6, a to 6. 11.

celý článek

Ceny za reklamu v USA

Marketingová kampaň japonské společnosti Nintendo s příznačným názvem „Wii WOULD LIKE TO PLAY”, kterou vytvořila agentura Leo Burnett, byla za rok 2008 ve Spojených státech označena jako nejúspěšnější. 4. června si pak z jubilejního 40. Ročníku Effie Awards v New Yorku odnesla to nejvyšší možné ocenění – Grand Effie.

celý článek

Uzávěrka přihlášek EFFIE 2008

Již dvanáctým rokem budou moci všechny komunikační, mediální i reklamní agentury poměřit efektivitu svých kampaní v prestižní soutěži EFFIE. Ty, jejichž výsledky budou odbornou porotou vyhodnoceny jako nejlepší, získají jednu z významných cen tohoto oboru s příznačným názvem – EFFIE 2008. Přihlášky je možné podávat do 21. července 2008. Více informací o soutěži naleznete v sekci Co je EFFIE?.

celý článek

Vítězné kampaně české Effie pro rok 2007

Známe vítěze, tedy nejefektivnější reklamní kampaně 11. ročníku české Effie 2007. Porota, která zasedala ve čtvrtek 6.9., se potýkala s nelehkým úkolem – musela vybírat ze 71 přihlášených a následně 21 nominovaných adeptů. Nakonec se ale jednomyslně usnesla a vybrala ze shortlistu vítězné kampaně, jejichž jména budou již tradičně vyhlášena na slavnostním galavečeru na pražském Žofíně, a to 25. 10.

celý článek

Apple - Get a Mac

Marketingová kampaň společnosti Apple s příznačným názvem „Get a Mac”, kterou vytvořila agentura Media Arts Lab/TBWA, byla za rok 2007 označena jako nejúspěšnější. V červnu si pak za tento počin odnesla ze slavnostního předávání cen v New Yorku to nejvyšší eso – Grand Effie Award 2007.

celý článek

Uzávěrka přihlášek již dnes!

Do dnešního dne mají zájemci o účast v prestižní soutěži EFFIE poslední možnost podat své přihlášky, případně doplnit chybějící informace. Tak neváhejte a využijte poslední šanci! Přihláškový formulář naleznete v sekci „Co je EFFIE?“.

celý článek

Předávání prestižního ocenění Effie 2006

Na pražském Žofíně letos proběhl již 10. ročník slavnostního předávání prestižních cen Effie, jimiž byly z dvaceti sedmi nominovaných reklamních kampaní oceněny ty nejefektivnější. Celým večerem provázeli moderátoři Marek Daniel a Jakub Žáček. Nedílnou součástí večera byla i výstava nominovaných kampaní a závěrečná Effie party. Více v sekci galavečer…

celý článek

POROTA VYBRALA VÍTĚZNÉ KAMPANĚ ČESKÉ EFFIE PRO ROK 2006

Vítězné kampaně 10. ročníku české Effie 2006 jsou známy. Nejefektivnější reklamní kampaně vybírala porota z více než sedmi desítek přihlášených a následně dvaceti sedmi nominovaných kampaní. Slavnostní vyhlášení letošních vítězů tohoto prestižního ocenění proběhne začátkem listopadu na pražském Žofíně.

celý článek

Evropská asociace komunikačních agentur oznámila finalisty Euro Effie 2006

Účastníci finálového kola evropské soutěže o nejefektivnější reklamní kampaň jsou známí. Mezi kampaně, které postoupily do užšího kola Euro Effie 2006, patří také dvě od české komunikační agentury Ogilvy&Mather. Obě kampaně pro Českou pojišťovnu se budou ucházet o prestižní ocenění Euro Effie 2006 spolu s dalšími 39 kampaněmi z devatenácti evropských komunikačních agentur.

celý článek

Světová EFFIE se letos udílela v nových kategoriích

Na letošním udílení cen Global Effie Award 2006 se ceny Effie rozdávaly ve třech nových kategoriích. Díky nim se lépe rozliší kreativní myšlenky a komunikační prostředky použité v kampaních. Nové kategorie Anything Goes, Media Strategy a Third screen představují své vítěze za rok 2006.

celý článek

Představujeme Asociaci komunikačních agentur (AKA), hlavního pořadatele soutěže české Effie

Již desátým rokem se mohou komunikační, mediální a reklamní agentury účastnit soutěže Effie, která jako jediná klade důraz především na efektivitu. AKA stejně tak klade u svých členů důraz na profesionalitu, kvalitu komerčních projevů a dodržování etiky. Po čtrnácti letech své existence sdružuje 71 úspěšných českých i zahraničních agentur zabývajících se komerční komunikací.

celý článek

Global Effie vyhlásila vítěze ročníku 2006 za celosvětově nejefektivnější marketingovou komunikační kampaň

Komunikační agentury, které prokázaly největší efektivitu a originální kreativitu ve více než čtyřech zemích světa, získaly Global Effie Award 2006. Mezi oceněnými byla také kampaň pro McDonald‘s „I’m lovin‘ it“, kterou vytvořily agentury DDB Worldwide a Leo Burnett.

celý článek

DOVE

Společnost Unilever ve spolupráci s reklamní agenturou Ogilvy & Mather vytvořily světově úspěšnou kampaň na „Opravdovou krásu“. V červnu s touto kampaní v New Yorku vybojovaly ocenění Grand Effie Award 2006. V soutěži Effie se oceňuje především efektivita a dosažené výsledky komunikační kampaně.

celý článek