logo

Uživatelská sekce

Partneři

Hlavní partner

eh-logo-text-nahled

Lidé jsou pro úspěšné podnikání nesmírně důležití. V Engage Hill každý den zpracováváme a vyhodnocujeme data, která pomáhají zvýšit angažovanost zaměstnanců a zákazníků. Od roku 2008 rozvíjíme systém Colourmind, který prostřednictvím barvové škály umožňuje měřit asociace zákazníků ke značkám, produktům, či komunikačním kampaním, včetně jejich emocí. Více na https://www.engagehill.com/


Partneři

  znackove-vyrobky

Základním posláním Českého sdružení pro značkové výrobky je ochrana a podpora společných zájmů výrobců značkových výrobků v oblastech, které ovlivňují výrobu, uvádění na trh, distribuci a prodej značkových výrobků v České republice. Jeho členy jsou převážně výrobci a dovozci rychloobrátkového značkového zboží.

Partneři Galavečera

fotonaut-nahled

 

 

 

 

Nejzábavnější fotobudka ve vesmíru. Fotonaut je klasická fotobudka, kterou známe všichni, avšak bez budky okolo. Nevelký přístroj čistého a velmi moderního designu, který je připravený cestovat po akcích, firemních večírcích, festivalech, konferencích, narozeninových party, plesech i svatbách. Během 6 vteřin vytiskne profesionální fotografii s místem, datem, sloganem nebo třeba i logem. Během svého tříletého působení nejenom v ČR, pomohl Fotonaut rozjet zábavu na více než 700 firemních i soukromých akcích.

 avmedia