GALAVEČER BUDE – PRAVIDLA PRO ÚČAST !!!

18. 11. 2021

_54A3066_lowres

Prosíme, věnujte pozornost následujícím informacím:

  • S ohledem na vládní nařízení, která byla dnes avizována a budou platit od pondělí 22.11., se Galavečer bude moci konat, tudíž Galavečer BUDE!
  • S ohledem na stejné nařízení vlády bude při vstupu NUTNÉ se prokázat platným certifikátem ve smyslu režimu – OČKOVÁNÍ/PRODĚLANÝ COVID. Tato skutečnost bude kontrolována čtením QR kódů. Za ideální tedy považujeme načíst si certifikáty do aplikace TEČKA apod.
  • Upozorňujeme: bez předložení platného certifikátu (režim: OČKOVÁNÍ/PRODĚLANÝ COVID) nebudeme moci umožnit vstup. Pro zcela jasný výklad pravidel jen uvádíme, že od pondělí (až na prokazatelné výjimky – kontraindikace očkování, mládež do 18 let atd.) nebudou pro vstup na hromadné akce stačit testy (ani PCR)!

Prosíme všechny přihlašovatelé z řad agentur, aby o této skutečnosti informovali především své klienty, dále pak spolupracující agentury atd., aby u vstupu na akci nedocházelo ke zbytečným nedorozuměním!

V případě, že tyto okolnosti z jakýchkoli důvodů mění vaše rozhodnutí se Galavečeru účastnit, dejte nám prosím co nejrychleji vědět! Pro aktuální informace sledujte stránky www.effie.cz.

Máte-li jakékoli dotazy, jsme k dispozici (aka@aka.cz; 737 258 147)

@effie.cz na instagramu