Konference EFFIE se blíží aneb čeká nás premiérový „Den s EFFIE“

23. 9. 2019

Logo effie_awards_2019

 

Den s EFFIE se blíží

Ano, 6.11. bude plný EFFIE. Večer nás čeká od 19:30 Gala, tradičně v Kině Lucerna. Ale ještě před tím se můžete rozehřát horkou novinkou - Konferencí EFFIE. 

Od 9:30 vystoupí v Galerii Lucerna se svými příspěvky na téma EFEKTIVITA MARKETINGOVÉ KOMUNIKACE profesionálové z ČR i ze zahraničí. Vějíř pohledů na MARKETINGOVOU EFEKTIVITU bude opravdu široký a zajímavý.

Konferenci bude moderovat Jan Binar (CEO McCann Worlgroup Prague), který otevře proud příspěvků přednáškou - „Cesta k efektivitě. Kde jsme? Jak nejefektivněji zlepšit plánování, dodání i prokazování efektivity.“ - představí, mimo jiné, základní výsledky výzkumu AKA o hodnotě komunikačního/marketingového oboru.

Hned první zahraniční přednášející nabídne ojedinělý pohled do světa médií. Faisal Karmali, Senior Director of Business Operations, CNN International Commercial bude mluvit na téma - "Brands, publishers and consumers – how the conversation is changing".

Dále se potkáte s Cecilií Floridi (Managing Director at DataLab. GmbH), která představí CRM pohled na efektivitu: “Clienteling” a “personalized customer experiences” jsou nejnovější buzzwordy současného marketingu. Co se za nimi skrývá a opravdu dokážou doručit to, co slibují? A proč staré dobré postupy nabývají na důležitosti v dnešním digitálním omnichannelu?

Tereza Báčová (Serviceplan Gruppe, International Creative Media & Innovation Manager) má možnost srovnávat český a německý trh: Co je rychlá a pomalá efektivita? Kdo vyhraje maraton a proč? A proč je to v ČR jiný "závod", než v Německu?

Dále vystoupí Miroslav Černý (marketingový specialista se zkušeností např. z pozice Head of Customer Propositions Central Europe) s příspěvkem "Give your audience chance to get it effortlessly" a další hosté.

Tak neváhejte a vstupenky na Gala i Konferenci objednávejte zde. Bude to stát za to!

Předpokládaný konec akce bude kolem 13.00.

Na krátké popisy příspěvků a CVs řečníků se můžete podívat zdeFajsal Karmali, Cecilia Floridi, Tereza Báčová

@effie.cz na instagramu