logo

Uživatelská sekce

Jak se přihlásit

  1. K registraci přihlašovatelů a přihlášení prací slouží výhradě on-line přihlašovací prostředí v části „On-line přihláška“! Klopotný způsob přihlašování z minulého století nahrazujeme moderním systémem, který umožňuje vytvořit přihlášku, uživatelský účet, objednávat lístky a další v jednom prostředí. Pokud máte zkušenosti s PIAF, budete to mít o to jednodušší. Jde o klon stejného, léty prověřeného systému. 
  2. Pro základní přehled a interní procesy kolem EFFIE přihlášek na straně přihlašovatelů je k dispozici také „Off-line maketa přihlášky“
  3. Systém pro on-line přihlášení prací startuje 30. června 2017. Posledním dnem, kdy je možné se přihlásit a dokdy musí být internetová přihláška dokončena je 22. srpen 2017 (řádná uzávěrka), resp. 31. srpen 2017 (prodloužená uzávěrka za mimořádný poplatek.
  4. Kampaň je možné přihlásit do všech kategorií. Pouze práce přihlášené do kategorie F (Malý rozpočet) nesmí být z oblasti sociálního, ekologického a kulturního marketingu a nemohou paralelně soutěžit v žádné další kategorii.
  5. Další informace k soutěži naleznete v sekci „Co je EFFIE?“ – „Status soutěže“